باکس پوچ

باکس پوچ

باکس پوچ

باکس پوچ

جدیدترین تکنولوژی پاکت، باکس پوچ یا پاکت سه طرف کاست است. باکس پوچ گران ترین تکنولوژی در دنیا محسوب می شود. باکس پوچ به دلیل داشتن قفل زیپی با قابلیت باز و بسته شدن مناسب و ویژگی های گشاد شونده پایینی و جانبی که به کیسه اجازه می دهد خود را بیشتر به شکل جعبه ای بدون گرد کردن جلو و عقب نشان دهد، گزینه ای محبوب و انعطاف پذیر برای بسته بندی محسوب می شود.

باکس پوچ مسطح قابل آب بندی اغلب به عنوان روشی قابل اعتماد برای نگهداری بسیاری از محتویات مانند شیرینی، ادویه، پودر پروتئین، مکمل های بهداشتی، تنقلات، قهوه، چای، غذای حیوانات خانگی، زیبایی، نمک، گیاهان، میوه های خشک، پاستا و علف انتخاب می شوند. باکس پوچ کف تخت ارائه ای برجسته در قفسه و پایه ای پایدار برای محصولات با وزن سبک تر ارائه می دهند. باکس پوچ  به مواد کمتری نسبت به فرمت سنتی نیاز دارند. ساختار بسته بندی همچنین از فضا به طور موثرتری استفاده می کند و امکان تولید همان حجم محصول را فراهم می کند. مزایای باکس پوچ ها، کف صاف ساختاری ثابت و آزاد با 5 پانل گرافیکی برای افزایش برند ارائه می دهند.

مشتریان ما از باکس پوچ ها برای بسته بندی هر چیزی که به طور سنتی در یک جعبه یا کیسه قرار می گیرد، مانند غلات، گرانولا، کراکر و تنقلات استفاده می کنند. کف صاف باکس پوچ شبیه یک جعبه است و به پاکت اجازه می دهد تا به طور موثری بایستد، در حالی که روکش های جانبی نسبت به پاکت های ایستاده سنتی فضای بیشتری را برای برچسب ها و مارک ها فراهم می کنند. علاوه بر این، کیسه‌های جعبه انعطاف‌پذیر با موادی ساخته شده‌اند که از محتویات باکس پوچ در برابر رطوبت، بو، سوراخ شدن و سایر خطرات و آلاینده‌ها محافظت می‌کند. این بدان معناست که محصول شما تازه‌تر، طولانی‌تر می‌ماند، حتی پس از باز شدن بسته‌بندی (برخلاف آن آسترهای بی‌ارزش!)

ویژگی های کلیدی باکس پوچ

باکس پوچ ایستاده با کف صاف، پایداری عالی، طراحی کارآمد مواد، پنل گرافیکی، با زیپ و آپلیکس موجود است. ما باکس پوچ را توسعه داده ایم. با توجه به ساختار باکس پوچ ، این پاکت ها 100٪ قابل بازیافت هستند و راه حل بسته بندی پایدارتری را برای برند شما ارائه می دهند.

باکس پوچ جایگزین هوشمند برای جعبه های حجیم

باکس پوچ ها جعبه انعطاف‌پذیر کف تخت، جایگزین ابتکاری برای کارتن تاشو یا جعبه راه راه هستند. برخلاف جعبه های حجیم با آستر داخلی بی اثر، باکس پوچ ها انعطاف پذیری دارند و محصولات را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارند. باکس پوچ ‌ها حمل و نقل، دسترسی و مصرف محصول با کیفیت را برای شما و مشتری‌تان راحت می‌کنند. باکس پوچ حجم بیشتری را نگه می‌دارند . هر پاکت دارای پنج سطح قابل چاپ است که برای ساخت برند مناسب است، تا 12 رنگ قابل چاپ است و در ساختارهای شفاف، فلزی و فویلی موجود است. رویه های زیپی کاربردی، پاکت های انعطاف پذیر ما را تکمیل می کنند و تضمین می کنند که مشتریان شما می توانند بارها و بارها به راحتی به محصولات تازه و مورد علاقه خود برسند. مانند تمام بسته‌بندی‌ها باکس پوچ ما از استانداردهای کیفیت بالای ما پیروی می‌کنند. باکس پوچ ممتاز ما برای مواد غذایی ایمن و قابل مهر و موم هستند. شکاف نیز باز کردن کیسه را بسیار آسان می کند. روکش جانبی و قسمت پایینی به باکس پوچ اجازه می دهد تا حجم بیشتری نسبت به باکس ها و پاکت های مشابه موجود در بازار داشته باشد. کف صاف به باکس پوچ اجازه می دهد حتی در صورت پر نشدن آن به خوبی بایستد و این باکس پوچ را برای پر کردن نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک مناسب می کند. باکس پوچ ما برای محصولات خشک مانند ادویه جات، گیاهان و چای ایده آل هستند. این باکس پوچ ها که مجهز به دریچه حفاظت از عطر هستند، برای قهوه و سایر محصولات تولید کننده گاز نیز مناسب هستند. باکس پوچ ایمن برای مواد غذایی هستند و در فواصل زمانی منظم توسط یک آزمایشگاه مستقل آزمایش می شوند.

کیفیت باکس پوچ

کنترل های کیفی دقیق ما کیفیت ثابت محصول را تضمین می کند. برای این منظور نمونه های تصادفی در فواصل زمانی معین گرفته و مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. در عین حال مواد اولیه تامین کنندگان نیز تحت کنترل های شدید بازرسی می شود. تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی مواد خام وعده کیفیت ما را کامل می کند. به لطف استفاده از آخرین فناوری ها و ساختارهای مواد خاص، باکس پوچ دارای مانع بسیار خوبی در همه مواد هستند. باکس پوچ ها با وجود ظاهری مدرن، برای نمایشگرهای عمودی پایدار هستند. آنها همچنین راه های کارآمدی برای ذخیره و حمل و نقل دانه های قهوه بو داده هستند. از سطوح قابل چاپ خارجی و داخلی باکس پوچ استفاده کنید. گزینه های سفارشی سازی ما به شما کمک می کند تا برند خود را به نمایش بگذارید و در عین حال طعم و عطر قهوه یا هر نوع مواد غذایی خود را حفظ کنید. نمای جانبی یک باکس پوچ پس از باز شدن به شکل یک مثلث متساوی الساقین است. قفل زیپ مهر و موم پرس قابل بسته شدن مجدد به شما این امکان را می دهد که باکس پوچ را چندین بار باز و بسته کنید و محتویات آن را تا حد امکان تازه نگه دارید، جایی که طرح های بند پایینی اجازه می دهد تا باکس پوچ برای ارائه جذاب محصولات شما با حداقل فضا قرار گیرد.

باکس پوچ ها با مواد غذایی ساخته شده اند و یک مانع عالی برای محافظت از محتویات شما در برابر رطوبت، اکسیژن، نور UV و بو ایجاد می کنند. کیسه ها دارای یک هدر بالای قفل زیپ مهر و موم پرس قابل آب بندی هستند که می تواند با گرما مهر و موم شود تا محیطی آشکار از دستکاری فراهم کند. برای باز کردن اولیه، کافی است کیسه را با استفاده از بریدگی های شکاف که در هر طرف قرار دارند باز کنید و با فشار دادن بست مهر و موم پرس، باکس پوچ را دوباره ببندید. علاوه بر تطبیق پذیری،  بسته بندی باکس پوچ اغلب به دلیل کاهش اثرات زیست محیطی آن ها به دلیل ترکیب سبک وزن آن در مقایسه با شیشه ها، بطری ها و قوطی ها مورد توجه قرار می گیرد. این به آنها اجازه می دهد تا به راحتی قابل حمل و نقل باشند و در عین حال ردپای کربن را کاهش داده و در نتیجه هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهد و آنها را به صورت تخت ذخیره می کنند که به نفع مشتریان با امکانات ذخیره سازی محدود است یا در غیر این صورت سطوح تولید بیشتری را ممکن می سازد.

باکس پوچ ها یک راه حل بسته بندی نوآورانه و متداول برای چندین بازار نهایی ارائه می دهند. اندازه بزرگ آن‌ها به آن‌ها امکان می‌دهد تا به‌خوبی روی قفسه یا زمانی که باکس پوچ به حالت عمودی قرار دارد، بایستند. این راه حل ایده آل برای محصولات غذایی مانند شکلات، قهوه، چای و شیرینی و همچنین غذای حیوانات خانگی است. یک وسیله ارتباطی عالی به لطف سطح بزرگتر آن، بسته بندی عالی برای تبلیغ محصولات با کیفیت فوق العاده شما است. باکس پوچ  بسیار کارآمد با وزن کم، طراحی خلاقانه محصول شما را ایمن نگه می دارد توجه مشتریان شما را جلب می کند با روکش براق و مات موجود است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *