باکس پوچ

پاکت باکس بوچ

پاکت باکس بوچ

پاکت باکس بوچ

پاکت باکس پوچ نوعی پاکت بسته بندی است که برای موارد متعددی کاربرد دارد. در فروشگاه های بسیاری پاکت باکس پوچ را برای حمل محصول به فروش رفته استفاده می کنند. بسیاری از قنادی ها، خواربار فروشی ها، نان فروشی ها از پاکت های باکس پوچ از جنس کاغذ کرافت استفاده می نمایند. همچنین از پاکت باکس پوچ برای بسته بندی محصولات خوراکی و بهداشتی و فروش آن ها استفاده می شود.

پاکت باکس بوچ که به صورت سه طرف کاست تولید و عرضه می گردد. به این صورت که در بغل ها و در قسمت زیرین فضایی به نام کاست در نظر گرفته شده که باعث می شود حجم بیشتری به پاکت اضافه گردد. در واقع کاست ها که سطحی از جنس بدنه بسته بندی ها هستند، جایگزین دوخت ساده ای می شوند که در حالت عادی یک سمت بسته بندی را به هم متصل می کند.

پاکت باکس پوچ به دلیل کاستی که در قسمت پایین دارد، ایستایی دارد و جای کمی اشغال می نماید. به همین دلیل در فضاهای آشپزخانه و مغازه ها و فروشگاه ها به صورت منظم قرار می گیرد. نیازی به انتقال به ظرف دیگری ندارد. از لحاظ درب پاکت باکس پوچ به دو صورت دوخت ساده و زیپ کیپ می باشد. انواعی که دارای زیپ کیپ در قسمت بالای پاکت می باشند. قابلیت این را دارند که چندین بار مورد استفاده قرار گیرد.

انواع پاکت باکس بوچ

از لحاظ بدنه نیز این محصولات را از مواد گوناگونی تولید می نمایند. انواع کاغذی این محصولات کاغذ گلاسه و کاغذ کرافت هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود و طرفداران خود را دارند. کاغذ گلاسه ضخامت بیشتری دارد. از لحاظ ظاهری کیفیت متفاوتی دارد و از آن سو کاغذ کرافت قیمت مناسب تر و به صرفه تری دارد.

این محصولات قابل بازیافت می باشند و برای بدن انسان هیچ ضرری ندارند. انواع کرافت پاکت باکس پوچ را در برخی موارد با لایه ای از پلاستیک می پوشانند که کیفیت چاپ آن ها را بالا ببرند و یا در برابر رطوبت و موادی مانند آن تجهیز نمایند.

قیمت پاکت باکس پوچ به موارد متعددی بستگی دارد. از ابعاد و طرح و شکل آن ها گرفته تا متریال مورد استفاده در آن ها و تعداد لایه هایی که در آن به کار رفته است. ما این محصولات را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تولید و ارائه می نمائیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بازگشت به لیست