پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده

پاکت ایستاده دسته بزرگی از پاکت های بسته بندی را تشکیل می دهد. از لحاظ ایستایی قابلیت حفظ تعادل و ایستادن دارند. حفظ تعادل و ایستاده بودن این دسته از پاکت ها برای آن ها مزایای بزرگ تبلیغاتی و کاربری به همراه دارد و این محصولات را پر فروش کرده است.

آن چیزی که این دسته از پاکت ها را به صورت ایستاده در آورده است. جاسازی کردن و تعبیه کردن فضایی اضافی در ضلع پایینی این پاکت ها است که به این فضا کاست می گویند. پاکت ایستاده که از پایین دارای کاست می باشد. از لحاظ میزان حجم و گنجایش دارای دو نوع می باشد.

یک دسته پاکت ایستاده که از بغل ها به صورت ساده دوخت شده اند و هیچ فضای اضافی به آن ها افزوده نشده است و تنها از ضلع پایینی کاست دار هستند. دسته دیگری پاکت هایی هستند که از سه طرف دارای کاست می باشند. بیشترین گنجایش ممکن را در انواع مختلف پاکت های بسته بندی دارند. به این انواع که باکس پوچ نیز گفته می شود. علاوه بر کف، از بغل ها نیز کاست یا فضای اضافه به اضلاع اضافه شده است.

متریال پاکت ایستاده

پاکت ایستاده از لحاظ متریال به کار رفته در آن نیز بسیار متنوع می باشد. از پر کاربرد ترین انواع متریالی که برای کاغذ ایستاده استفاده می شود.

می توان از کاغذ های گلاسه، کاغذ کرافت، پلاستیک های شفاف، متالایز و مواردی از این دست اشاره کرد. هر کدام کاربرد ویژه خود را دارند. یا آنکه از لحاظ ساختار، پاکت ایستاده به صورت تک لایه، دولایه یا چند لایه ساخته می شود. استحکام ها و مقاومت ها و کاربردهای گوناگونی دارند.

پاکت ایستاده یک روش ایده آل برای تبلیغ می باشد. این نوع بسته بندی به راحتی بر روی غرفه های فروشگاه ها می ایستند و خود را به نمایش می گذارند. از سویی دیگر این نوع از بسته بندی به دلیل قابلیتی که دارد در کابینت ها و فضاهای خانه ها به خوبی جای می گیرد. در بیشتر مواقع نیازی به جابجایی و انتقال به ظرفی دیگر را ندارند.

به خصوص که اگر بر روی درب پاکت ایستاده، یعنی ضلع بالایی زیپ کیپ به کار برده شده باشد. درب بسته قابلیت باز و بسته شدن مجدد را داشته باشد، این پاکت ایستاده برای نگهداری محصولات درون خود بسیار کاربردی می باشد. نیازی به تغییر ظرف نمی باشد. انواع پاکت ایستاده را در طرح ها و فرم های متنوع می توانید از این مجموعه تهیه نمائید.

بازگشت به لیست