پاکت کرافت

پاکت کرافت

پاکت کرافت

پاکت کرافت

پاکت کرافت، محصولی است که از متریالی به نام کاغذ کرافت به دست آمده است. کاغذ کرافت رنگ و ساختاری شبیه به کاغذ کاهی دارد با رنگی قهوه ای رنگ که از خمیر چوب تولید می گردد. پارکت کرافت برای بسیاری از افرادی حس توامان با نوستالوژی به همراه دارد. بسیاری از خرید ها به خصوص شیرینی ها و میوه ها در گذشته در پاکت کرافت به مشتری ها تحویل داده می شد.

امروزه پس از اثبات نتایج غیر سالم بودن ترکیبات پلاستیک برای انسان ها و ضرر های ناشی از استفاده از مواد پلاستیکی در مجاورت گرما و مواردی از این دست، و همچنین به علت ناسالم بودن پاکت های بسته بندی پلاستیکی، استقبال از این محصولات شدت گرفته است.

پاکت کرافت برای محیط زیست خطرناک نیست، زباله های غیر قابل بازیافت بر روی زمین باقی نمی گذارد و دوست دار طبیعت است. این محصولات می توانند دوباره وارد صنایع شوند و بازیافت شده و به چرخه تولید و مصرف باز گردند.

پاکت کرافت از لحاظ ضخامت بستگی به میزان گرماژ کاغذ دارد. هر چه گرماژ کاغذ بدنه بیشتر باشد، بدنه ضخیم تر و مستخکم تری می سازد. گاه برای سازگار کردن پاکت کرافت با مواد خوراکی و بهداشتی یک پوشش نازک از یک ماده بهداشتی و شفاف داخل کاغذ کرافت می پوشانند. تا پاکت بسته بندی در مجاورت با مواد غذایی که خاصیتی مرطوب یا روغنی دارند، آسیب ندیده و آب و روغن وارد بافت جاذب کاغذی نگردد.

کیفیت پاکت کرافت

همچنین در برخی موارد پاکت کرافت را از بیرون با یک ماده شفاف می پوشانند تا قابلیت چاپ با کیفیت بالا پیدا کند و مقاوم سازی گردد. زیرا پاکت کرافت بیشتر از انواع پلاستیکی در معرض پارگی و خدشه وارد شدن است. یک پوشش پلاستیکی بر روی جداره کاغذی مانند محافظی عمل کرده و مانع پارگی و ریختن محصولات داخل آن می شود. شکل و شمایل بسته بندی محصولات بر میزان فروش آن ها تأثیر مستقیم دارد.

پاکت کرافت در فرم های مختلف کاست دار، مانند بغل کاست، کاست از پایین یا ایستاده، پنجره دار و مانند آن تولید گشته و در بازار موجود می باشد. ما این محصولات را با کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه تولید کرده و در اختیار متقاضیان قرار می دهیم.

ما از بهترین متریال موجود در تولید محصولات خود استفاده می نمائیم. جهت اطلاع از قیمت ها و نحوه سفارش با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید. ما سفارشات شما را در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهیم رساند.

بازگشت به لیست