چاپ پاکت

چاپ دیجیتال پاکت کرافت

چاپ دیجیتال پاکت کرافت

چاپ دیجیتال پاکت کرافت

بسته بندی محصول اغلب اولین فرصت شما برای ایجاد تأثیر مثبت بر مصرف کنندگان است به همین دلیل چه محصولات شما در یک قفسه فیزیکی در یک فروشگاه قرار داشته باشند و چه در یک قفسه دیجیتالی در یک فروشگاه آنلاین، ظاهر بسته بندی می تواند باعث فروش یا عدم فروش محصول شما شود در همین راستا چاپ دیجیتال برای بسته بندی محصولات به شما امکان می دهد تا از مزایای این روش ارزشمند استفاده کنید و روشی هیجان انگیز برای سرمایه گذاری در فضای تبلیغاتی و جذب مخاطبان هدف خود با پیام های برندتان ارائه دهید.

چاپ دیجیتال روی پاکت کرافت همچنین به صاحبان برند اجازه می دهد تا به سرعت طراحی بسته بندی محصول خود را به روشی سریعتر و مقرون به صرفه تر از روش های چاپ سنتی تنظیم کنند به طوری که استفاده از چاپ دیجیتال بر روی پاکت کرافت فوق العاده است همچنین چاپ دیجیتال دقت رنگ فوق‌العاده‌ای را برای پاکت کرافت ارائه می‌دهد به این معنی که احتمال تحقق طرح‌های شما همان‌طور که شما آن‌ها را داشتید بسیار بیشتر است.

 

دلیل استفاده از چاپ دیجیتال برای پاکت کرافت

خدمات چاپ دیجیتال ما سریع، مقرون به صرفه و استفاده از آن آسان است به طوری که ما خدمات ارائه چاپ دیجیتال پاکت کرافت را حتی برای سفارشات کوچک نیز انجام می دهیم  بنابراین ما به استارت‌آپ‌ها، راه‌اندازی کسب ‌و کارهای خرده ‌فروشی، آژانس‌های بازاریابی برای سازمان‌های بزرگ و صنایع بسته بندی کمک می کنیم تا چاپ دیجیتال کاملی را برای پاکت های کرافت محصولات خود ایجاد کنند و به آن‌ ها اجازه می دهیم محصولات خود را به سرعت و در حد توان مالی خود، به بازار عرضه کنند. چاپ دیجیتال پاکت کرافت  می تواند به شما در ارتباط با مشتریان و افزایش کیفیت فروش کمک کند بنابراین چه یک لوگوی سفارشی اضافه کنید یا یک بسته بندی شخصی ایجاد کنید، طراحی منحصر به فرد به مشتریان شما تجربه خرید به یاد ماندنی تری می دهد با این کار به نوبه خود، وفاداری خریدار را افزایش می دهید و در نهایت فروش خود را بهبود می بخشید.

کاربردهای دیگری برای چاپ دیجیتال پاکت کرافت

ایجاد ارتباط عمیق با مشتری

بسته بندی، یک رویداد شخصی برای خریداران ایجاد می کند و چاپ دیجیتال پاکت کرافت می تواند نام تجاری شما را به طور گسترده تری نشان دهد، بنابراین مشتریان از قبل نام برند شما را درست هنگام دریافت بسته در ذهن دارند. این آگاهی از برند، همراه با یک محصول با کیفیت بالا، نشان می دهد که شما چقدر برای مصرف کنندگان خود ارزش قائل هستید و اینکه نشان دهید چقدر به مشتریان خود اهمیت می دهید بنابراین یکی از بهترین راه ها برای ایجاد ارتباط طولانی مدت  با مشتریان چاپ دیجیتال روی بسته بندی های پاکت کرافت شما است به طوری که شما را به جای یک رقیب در آینده انتخاب می کنند.

چاپ اطلاعات روی پاکت کرافت

چاپ دیجیتال فقط به آرم ها و نام های تجاری محدود نمی شود بنابراین شما می‌توانید جزئیات بیشتری درباره محصول اضافه کنید.

افزایش آگاهی از برند

بسته به دامنه کسب ‌و کارتان، پاکت های کرافت شما ممکن است مسافت‌های زیادی را طی کنند بنابراین داشتن یک لوگو یا طرح در بیرون به تبلیغات موبایلی اجازه می دهد تا بسته راه خود را به مشتریان شما باز کند. اگر به شرکت‌ها ارسال می‌کنید، ممکن است پاکت های کرافت شما را مستقیماً در قفسه‌های فروشگاه به نمایش بگذارند همچنین چاپ دیجیتال بسیاری از مشتریان گذرا را در معرض لوگوی برند شما قرار می دهد و آگاهی آنان را افزایش می دهد.

انواع جوهر برای چاپ دیجیتال پاکت کرافت

 • جوهرهای مبتنی بر حلال

این نوع جوهر از رنگدانه و رزین تشکیل شده است که آنها را به یکدیگر متصل می کند تا سایه ای بادوام ایجاد کند بنابراین ما  اغلب از جوهرهای مبتنی بر حلال برای پاکت های کرافت لمینت استفاده می کنیم، زیرا دوام بیشتری روی سطح چاپ دارند. چاپ گراور و فلکسوگرافی معمولاً از جوهرهای مبتنی بر حلال نیز استفاده می کنند.

 • جوهرهای مبتنی بر آب

این نوع جوهر نیز از رنگدانه و رزین اما با مخلوط آب اضافی ساخته شده است به طوری که آب اضافه شده این نوع جوهر را دوستدار محیط زیست می کند زیرا رنگدانه را رقیق می کند بنابراین جوهرهای مبتنی بر آب با انواع مقوا، به ویژه اقلامی مانند کارتن شیر، به خوبی کار می کنند.

 • جوهرهای مبتنی بر روغن

جوهرهای مبتنی بر روغن معمولاً برای بارکدها و سایر اطلاعات مهم روی بسته ها استفاده می شوند همچنین با مقوای راه راه به خوبی کار می کند.

 • جوهر UV

جوهر UV به این دلیل نامگذاری شده است که در زیر اشعه UV خشک می شود به طوری که این جوهر اغلب رنگ های زنده تری را ارائه می دهد و سطح چسبندگی بالایی دارد و ما معمولاً از آن برای چاپ دیجیتال محصولات تبلیغاتی استفاده می کنیم.

خدمات چاپ دیجیتال پاکت کرافت سفارشی در مجموعه ما

پاکت های کرافت به عنوان جعبه های بسته بندی هستند که از کاغذ کرافت ساخته شده اند به طوری که این کاغذ همچنان یکی از محبوب ترین انتخاب ها در صنعت بسته بندی و چاپ دیجیتال است و همچنین مقرون به صرفه و بادوام است علاوه بر این، پاکت های کرافت سفارشی ما  تقریباً برای هر وسیله ای، از مواد غذایی و خشکبار گرفته تا جعبه ها بسته بندی پستی،  گزینه های عالی برای چاپ دیجیتال هستند به این معنی است که تقریباً هیچ محدودیتی برای آنچه می خواهید در آنها قرار دهید وجود ندارد همچنین به دلیل گزینه‌های سفارشی‌سازی چاپ دیجیتال موجود با این پاکت های کرافت، آنها برای برندهایی مناسب هستند که می‌خواهند فردیت خود را با ایجاد یک سبک منحصر به فرد برای نمایش محصولات خود به نمایش بگذارند.

چاپ دیجیتال برای انواع پاکت های کرافت

 • پاکت کرافت ساده
 • پاکت کرافت پنجره ای
 • پاکت کرافت لمینت دار
 • پاکت کرافت دسته دار
 • پاکت کرافت کاست دار
 • پاکت کرافت بدون دسته
 • پاکت کرافت زیپ دار
 • پاکت کرافت ته کاست

مواد متعددی را می توان به صورت دیجیتالی چاپ کرد که آن را به یک تکنیک همه کاره تبدیل می کند و می تواند در طیف وسیعی از محصولات یا بسته بندی اعمال شود.

 • کارتن های بسته بندی
 • کاغذ کرافت
 • مقواهای تاشو
 • پلاستیک
 • چوب

چاپ دیجیتال پاکت کرافت خود را  در این مجموعه به صورت آنلاین سفارش دهید.

ما یک مجموعه بزرگ خدمات چاپ دیجیتال هستیم که انواع خدمات چاپ دیجیتال و تولید سفارشی برای پاکت های کرافت با هر شکل، اندازه و طرح را ارائه می‌کنیم بنابراین اگر پاکت کرافت خاصی دارید که می خواهید چاپ دیجیتال شود به ما اطلاع دهید که چه چیزی نیاز دارید، ما آن را برای شما محقق خواهیم کرد.

ما می توانیم به شما کمک کنیم پاکت های کرافت خود را با چاپ دیجیتال سفارشی به نمایش بگذارید زیرا عموما برگزاری نمایشگاه و فروشگاه ها برای شرکت های مواد غذایی اهمیت ویژه ای دارد و زمانی که محصولات خود را در پاکت های کرافت سفارشی ما بسته بندی کنید، مسلما از افزایش فروش سود می برید. مهم نیست که در چه نوع تجارتی هستید، چه خرده فروشی یا عمده فروشی، اگر می خواهید چاپ دیجیتال سفارشی برای هر یک از محصولات یا کارهای خود داشته باشید، ما اینجا هستیم تا به تحقق آن کمک کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *